Konvoje

Z Infinitumgame
Verze z 19. 11. 2014, 15:06; Chatpackcz (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

KONVOJE

Popis

Konvoj je herní mechanismus sloužící k přeposílání materiálů krom berylia a paliva nejen mezi jednotlivými městy hráče, ale i mezi hráči jedné aliance. K vysílání konvojů je zapotřebí mít ve městě, odkud chcete konvoj poslat postavené logistické centrum. Z jiných měst a od jiných hráčů však lze materiály přijímat i bez postaveného logistického centra. Logistické centrum také omezuje maximální cenu (v kreditech) posílaných materiálů. S jeho stoupající úrovní tedy budete moci posílat více a více materiálů.

Vyslání/přijímání konvoje

Pro vyslání konvoje je nutné mít ve městě, ze kterého chcete konvoj vyslat postavené logistické centrum. Pokud ho již máte, tak kliknutím na něj otevřete jeho detail, kde se vlevo zhruba uprostřed nachází tlačítko Vypravit nový konvoj. Na tlačítko klikněte a zobrazí se Vám přehled surovin a seznam měst. V seznamu měst, vyberte město, do kterého chcete konvoj poslat, pokud chcete konvoj poslat aliančnímu kolegovi, zaškrtněte políčko ukázat spřátelené hráče a nyní můžete vybrat i město Vašeho aliančního kolegy. Po vybrání města posuvníkem u dané suroviny vyberte množství, které chcete kolegovi odeslat a stiskněte tlačítko vypravit konvoj. Nad tlačítkem pro vypravení konvoje vidíte, za jak dlouho konvoj dorazí do cíle a také cenu konvoje, která bude automaticky stržena z města odkud byl konvoj vyslán. Každý materiál má jinou přepravní cenu, proto například oceli nelze poslat stejné maximální množství jako kreditů.

Abyste mohli konvoj přijmout, nemusíte pro to doslova ani hnout prstem. Pro přijetí není zapotřebí mít postavené logistické centrum, ani Vás to nebude nic stát. Stačí mít jen dostatek místa na skladu, aby se materiály, které Vám mají dorazit zbytečně nevyhodily.

Tabulka přepravních cen jednotlivých materiálů

Materiál Cena za 1000 jednotek
Stromy 30
Dřevo 30
Cement 90
Beton 90
Uhlí 45
Železná ruda 45
Ocel 90
Zlatá ruda 30
Kredity 30