INFINITUM: BATTLE FOR EUROPE

Z Infinitumgame
Verze z 24. 2. 2016, 12:38; Lujzian (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

INFINITUM: BATTLE FOR EUROPE je strategická hra, která se až nebezpečně podobá realitě. Na geograficky věrné mapě Evropy se v jednom světě může setkat až 10-tisíc hráčů a pustit se v reálném čase do boje o nový svět. Na mapě je téměř 15 tisíc reálných evropských měst, a tak je možné, že tam najdete i to svoje. Ovšem ze všech měst zbyly po katastrofě jenom ruiny, a tak je na vás, abyste se vybraného města ujali a vystavěli ho znovu. Tak se postupně z malého městečka stává obrovská metropole, která zajišťuje přísun surovin vaší armádě. Možnost vystavět opravdu funkční a sofistikovanou ekonomiku spolu s živou akcí na mapě poskytuje výživný mix, u kterého se nebudete nudit. Vojenské jednotky můžete sdílet s kamarádem v alianci, a tak se o ně nemusíte bát, i když zrovna nejste u počítače. Na to vše se můžete těšit v podání vychytané grafiky, kterou se snažíme dotáhnout na úroveň A her.

EKONOMIKA MĚSTA

Budovy

Materiály

Zdroje

Farmy

Mise

Konvoje

ARMÁDA

Jednotky

Boj

PREMIUM A JINÉ BONUSY

GLOBAL SECURITY AGENCY

OSTATNÍ HERNÍ MECHANISMY

VÍTĚZSTVÍ A KONEC SVĚTA

Svět vyhraje aliance, která obsadí a nepřetržitě po dobu 168 hodin udrží Hlavní pevnost GSA tzv. Superpevnost na Islandu.

To znamená, že všech 5 pevností, z nichž je Superpevnost složena, musí nepřetržitě po dobu 168 hodin vlastnit člen nebo více členů stejné aliance.

POKROČILÉ HERNÍ MECHANISMY